Середа, 12-е Грудня 2018року

100 успішних українок (23)


Ольга Сумська

 |  Середа, 21 березня 2018 09:43  |  Опубліковано в 100 успішних українок

Справжня жінка - як вогонь та вода, поєднує в собі непоєднуване,  як і надихає своєю жіночою силою. Українська «Роксолана», видатна акторка і телеведуча-Ольга Сумська. Українська «Маргарита», втілення Булгаківської любові і емоційності, досягнення якої говорять за неї. Як використовувати кожен шанс в житті, який дарує всесвіт, розповіла заслужена артистка України Ольга Сумська для журналу Ukrainian People.

Ольга Ангеловська

 |  Середа, 21 березня 2018 09:40  |  Опубліковано в 100 успішних українок

Наша героїня, Ольга Ангеловська, живе лише під одним девізом:  «Кожна людина досягне успіху, маючи чітко сформовану мету». На шляху до успіху потрібно тільки захотіти і йти до встановленої мети, не можна кидати все, не закінчивши. Зараз вона вже успішний нотаріус, і робить все можливе, щоб надати повноцінну юридичну консультацію та знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже це її улюблена справа.

Ольга Тіга

 |  Середа, 21 березня 2018 09:36  |  Опубліковано в 100 успішних українок

Альберт Ейнштейн сказав: «Прагни не до того, щоб добитися успіху, а до того, щоб твоє життя мало сенс». Наша наступна героїня тієї ж думки. Ольга Тіга розповіла журналу Ukrainian people з чого почався її шлях успіху, які принципи потрібні кожній успішній жінці, та чому все, що стається з нами – не дарма.

Ольга Пампуха

 |  Середа, 21 березня 2018 09:33  |  Опубліковано в 100 успішних українок

Ольга Пампуха – турботлива мама і успішна бізнес-леді, її фантастичне вміння гармонійно поєднувати усі свої починання – ціле мистецтво! Кар’єрний успіх Ольги Пампухи невід’ємно пов’язаний з прагненням шукати нестандартні способи досягнення поставленої мети, рухатися назустріч прогресивному та новітньому. Захоплення своєю справою та підтримка найрідніших – її рецепт успіху. А ще, Ольга Пампуха зізнається: «Насправді, досить просто бути щасливою жінкою».Сторінка 1 із 2

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/