Четвер, 21-е Березня 2019року

Події (141)


Роль сучасної українки у суспільстві

 |  П'ятниця, 01 березня 2019 14:12  |  Опубліковано в Події

23 лютого громадський діяч та головний редактор журналу «Ukrainian People» Тетяна Петракова разом зі своєю командою провела у галереї Лєри Літвінової важливу подію для всіх українських жінок, а саме натхненну конференцію «Ukrainian Women».

Топ подій минулого 2018 року

 |  П'ятниця, 01 лютого 2019 10:49  |  Опубліковано в Події

Медицина, освіта, політика, культура… Скільки всього сталося у цих сферах у цьому році! Редакція журналу традиційно обрала найголовніші події. Давайте разом пригадаємо 2018 рік і його ключові моменти.

Тетяна Петракова про премію «100 успішних українок»

 |  Вівторок, 18 грудня 2018 08:36  |  Опубліковано в Події

Два роки поспіль команда всеукраїнського соціального глянцю «UkrainianPeople» проводить, безперечно, важливу для країни премію «100 успішних українок». Важливу, насамперед, бо проект створений для підкреслення активної ролі сучасної жінки у суспільстві.

Урочиста презентація другої книги "Енциклопедії дитячих талантів" відбулася в Українському Домі, яку презентувала Тетяна Петракова, відома як досвідчений соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа, автор понад 500 соціальних проектів для дітей. Мистецькі проекти Тетяни об’єднують дітлахів під гаслами патріотизму та розвитку творчих дарувань.Сторінка 1 із 11

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/