Вівторок, 25-е Вересня 2018року
Новини Ukrpeople

Материнство. Сила української жінки

 |  Понеділок, 24 вересня 2018 08:16  |  Опубліковано в Ексклюзив

Мати, мама, матінко… Це слово, це поняття оповите ніжністю червневого ранку, теплом обіймів та запахом весняних трав. «Мама» - це сакральне слово, що першим кажуть майже всі люди. Але разом з тим, це слово, наповнене прадавньою силою…

Автор: Доктор Юрій Трунов

Процедура, що підкорює жінок усього світу та допомогає ім зберегти природню красу. SMAS-ліфтинг – це єдиний безопераційний метод підтяжки обличчя, який діє на м'язово-апоневротический шар («SMAS»). Більше про процедуру та про те, навіщо її робити читайте у матеріалі із нашими експертами.

Юлія Матковська: «Мій життєвий принцип – дія»

 |  Середа, 19 вересня 2018 10:27  |  Опубліковано в Ексклюзив

«Немає однакових жінок, тому й немає однакових рішень» – девіз MatkovskaBeauty&Style. Ця студія краси, що була заснована бізнесвумен Юлією Матковською у грудні 2017 року, – справжня оаза краси та гармонії. Це й не дивно, бо її власниця вважає красу найбільшим жіночим активом. Окрім салону краси, Юлія має ще два бізнеса, що не мають стосунку до beauty-сфери. Успішна бізнес-леді поєднує у собі активну дієвість та справжню жіночність. Зараз вона розробляє власну лінію одягу Matkovska design та дуже пишається собою і своєю командою. Юлія Матковська – це приклад українського підприємця нової генерації, що створює цікаві та актуальні проекти, впевнено крокуючи дорогою успіху та саморозвитку. Про її життєві принципи, особливості світогляду та ставлення до життя – далі у нашому інтерв’ю.  

Ідея проти пустоти

 |  Середа, 19 вересня 2018 09:57  |  Опубліковано в Ексклюзив

Автор: Ірина Омероглу, громадський діяч

Сімейні цінності, якісна освіта, духовний розвиток, політична грамотність – інгредієнти нашого світлого майбутнього, які ми повинні почати використовувати вже зараз!

Епоха, в яку живуть зараз українці, складна як морально, так і фізично. Що буде попереду – невідомо. А все тому, що суспільство, яке влада постійно «стимулює» обіцянками, не бажає розібратись в суті проблеми. Люди апатично ставляться до політики. Не прагнуть бути в цій сфері грамотними. А це дуже важливо – адекватно оцінювати професіоналізм тих, хто при владі. По-перше, тому що ті «особистості», за яких ми на автоматі віддаємо свій голос на кожних нових виборах, на протязі багатьох років робили з нас, роблять та будуть робити, якщо ми не змінимося, електоральних двієчників, не здатних бачити правду. По-друге, в політиці слід бути обізнаним ще й заради того, щоб ідентифікувати тих лицемірів, що на публіці грають одну роль, а вдома – іншу.Сторінка 1 із 189

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/