Понеділок, 23-е Липня 2018року

Ексклюзив (61)


Хіту Руслани «Світанок» 20 років! Як знімали кліп.

 |  П'ятниця, 20 липня 2018 08:24  |  Опубліковано в Ексклюзив

Саме 20 років тому, влітку, відбулась велика прем’єра пісні та кліпу «Світанок». На екранах кінотеатрів та на телебаченні, на радіо та у громадських місцях – всюди зазвучала пісня Руслани з рядками, що стали хітом і звучать досі: «Де він, мій День, де мій Світанок, де Сонце зійде...». 

21 июля в 20:00 D’Arts Dance Project приглашает всех в Caribbean Club провести вместе с ними вечер памяти их основателя, творческого вдохновителя, режиссёра  - неповторимого Николая Бойченко.

 Чи замислювались ви про власну енергетичну незалежність? Про примусові «космічні» тарифи на енергію? Про можливості нових технологійв галузі виробництва енергії?Про те, що 40% електроенергії Німеччини виробляється вітряними, сонячними та біогазовими станціями, в Коста Риці цей показник нещодавно досягнув 100%, а в Україні складає менше 2 %? Частина з нас може сприймати перехід на екологічно чисті та незалежні джерела енергії етапом, до якого потрібно вирішити ще багато більш нагальних побутових проблем. Проте не слід забувати, що те, як ми розпоряджаємось своїми ресурсами сьогодні, напряму впливає на майбутній добробут і безпеку сім'ї і країни. Саме про це говорили у Львові учасники міжнародного форуму з питань відновлюваної енергетики. Руслана активнопропагує цю тему для українців та у світі в цілому.

Самый популярный певец Средней Азии выступит на музыкальном фестивале в Юрмале с песней на стихи украинского поэта.

19-22 июля концертный зал Dzintari станет резиденцией самого масштабного музыкального события Латвии – в Юрмале состоится знаменитое «Рандеву» Лаймы Вайкуле. Jonibek станет почетным гостем фестиваля.Сторінка 1 із 5

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/